Nutrend Compress B.I.G. 2100 g

Nutrend Compress B.I.G. 2100 g
Dostupnosť:
3-7 dnů
Kód produktu:
6891
Výrobca:
38.82 €
Tento výrobok bude naskladnenia 01. 01. 1970

Zvoľte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáre
  • Hodnotenie

Popis: Nutrend Compress B.I.G. 2100 g

Odporúčané dávkovanie:

Jedna porcia = 70 g (2,5x odmerka) na 450 ml vody.

Pred tréningom:

  • Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame konzumovať jednu porciu (70 g) cca 60 - 90 min. pred začatím tréningu, a to v závislosti na dennom príjme živín.
  • Výskum preukázal, že po konzumácii primeranú dávku proteínov-sacharidového komplexu, bolo telo športovca lepšie zásobené zodpovedajúce hladinou živín (vrátane aminokyselín) oproti čisto sacharidovým komplexom. tzn. bol umožnený väčší výkon bez následnej negatívnej bielkovinovej bilancie.

Po tréningu:

  • Dávku (70 g) COMPRESS B.I.G. môžete konzumovať už počas strečingové fázy vášho tréningu (v tzv. sacharidovom okne). Dochádza tak k optimálnemu doplneniu energie a naštartovaniu svalovej regenerácie bez ukladania do tukových zásob príchuť banán - maltodextrín, NitroPeptide Protein Blend (koncentrát srvátkových bielkovín, CFM srvátkový proteínový izolát, hydrolyzát kazeínu PeptoPro), isomaltulóza - Palatinose (je zdrojom fruktózy a glukózy), L -Glutamin, dextróza, L-Leucín, prírodne identická aróma banán *, emulgátor sójový lecitín, L-izoleucín, L-Valín, inulín, kolostrum (40% imunoglobulínov), zahusťovadlo xantanová guma, citronan horečnatý, protispekavé prísady fosforečnan vápenatý a oxid kremičitý , sladidlá acesulfam K a sukralóza, glukonát zinočnatý, vitamíny B1, B2, B6. * Obsahuje E 104 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí

Dotaz k produktu Nutrend Compress B.I.G. 2100 g

Meno:
Telefón:
E-mail:povinné
povinné pole
Váš dotaz:povinné
povinné pole
 
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Komentáre k produktu Nutrend Compress B.I.G. 2100 g

Hodnotenie produktu zákazníkmi Nutrend Compress B.I.G. 2100 g

Pozrite sa, ako tento produkt hodnotia naši zákazníci. Neváhajte tiež napísať vlastné hodnotenie a podeľte sa tak s ostatnými návštevníkmi o Vaše skúsenosti s týmto produktom.

Meno:
E-mail:
Výhody:(povinné)
Nevýhody:(povinné)
Váš komentár:(povinné)
povinné pole
Celkové hodnotenie:(povinné)
 


Informácie o spracovaní osobných údajov

Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prvý.